Kahve Durağı

GEMLİK

Kahve Molasının Keyifli Durağı

Hakkımızda


Afrika, Güney Amerika, Asya ve Orta Amerika gibi dünyanın dört bir yanından gelen eşsiz kahve çekirdeklerini ilk kez İzmir 1. Kordon’da öğüttük, pişirdik ve sizlerle paylaştık. 2009 yılında başlayan bu yolculuğumuzda istedik ki Türkiye’nin her bölgesinden markası tescillenmiş Kahve Durağı ile birlikte yürüyen yol arkadaşlarımız olsun. Bu isteğimize 6 yıl içerisinde farklı ildeki 86​ şubemizle​ ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne yaptığımız kahve, lokum, draje ihracatı ile ulaştık ve geniş bir aile olarak kalitemizden ödün vermeden yol almaya devam ediyoruz.

Her Kahve Durağı’nda aynı lezzeti sunabilmemizin sırrı: Dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsullerinden seçilen çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanların büyük bir titizlikle öğütüp kavrulmasında; ürün temini ve işlenmesinde uzun yıllar süren Ar­Ge çalışmalarının sonucu elde edilen standartların uygulanmasında gizlidir.

Kalite

POLİTİKAMIZ

Kalite Politikamız:
- Uygulama kalitemizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti artırmak,
- Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmek,
- Çözüm ortaklarımızla birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi artırmak,
Kalite Anlayışımız:
Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişim ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin, makine ve ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapıyor;